Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Zabraňte hrozící exekuci chytrou půjčkou

Červen 15th, 2012 by lepidus Zanechat komentář »

Život je nepředvídatelný a rčení „jednou jsi nahoře, jednou dole“ platí u některých lidí dvojnásob. Do zdánlivě neřešitelné finanční situace se může dostat opravdu každý a cesta ven je mnohdy velmi složitá. Pakliže se v současné době nacházíte ve finanční pasti a hrozí vám exekuce, jistě vám přijde vhod několik tipů, jak vymáhacímu procesu zabránit. K tomu, aby vám pošťák přinesl obálku s upozorněním na hrozící exekuci přitom stačí velmi málo. Podobné problémy může způsobit jedna jediná pozdě zaplacená složenka a nezáleží na tom, že se jednalo o pouhých několik set korun. Vykonávacímu řízení lze zabránit včasným uhrazením dluhu, jenomže otázkou je, kde přijít k penězům, když se k vám banka obrátí zády. Poslední možností mohou být rychlé nebankovní půjčky.

Půjčky pro osoby v registru dlužníků

Pokud je exekutor takříkajíc na cestě a vy jste zjistili, že se navíc nacházíte v databázi neplatičů, musíte sáhnout po speciálním typu úvěru určenému pro tyto situace. Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků a poplatku předem patří k velmi vyhledávaným úvěrům a využívá je stále více klientů, kteří se nemají na koho obrátit. Výhodou je fakt, že jim nebankovní věřitel půjčí i v případě, že se jejich jméno nachází ve zmíněném registru. Pakliže o půjčky exekuce zažádáte, můžete počítat s velmi rychlým vyřízením celé transakce, ale také vyššími úroky a RPSN. Výše tohoto finančního produktu se pohybuje v řádu tisíců až několika desítek tisíc korun.

A co lidé bez stálého příjmu?

Pro osoby, které prvním rokem podnikají a nemohou v bance doložit výši svého příjmu, připravily nebankovní společnosti produkt s názvem půjčka bez nutnosti doložení příjmu. Klienti tak dostanou půjčku i v případě, že nejsou dostatečně bonitní a tedy i riskantní. Stejně jako u půjčky bez nahlížení do seznamu neplatičů musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Úvěr lze sjednat do čtyřiadvaceti hodin.

Advertisement
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

TOPlist

NAVRCHOLU.cz